KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15073202

nr 1507 3202

Olle Nordberg

(1905-1986), Sverige

Oljemålning, Motiv från Rörås. Signerad, daterad -64. Olja på duk, 50x73 cm, oramad

Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.

måndag 5 december 2022
kl 18:19:32

Olle Nordberg

Läs mer om Olle Nordberg